Ultrazvuková špachtle pracuje na principu vysokofrekvenčních vibrací. Čištění pleti ultrazvukem působí příznivě na kuperozu a zlepšuje mikrocirkulaci, snižuje napětí pokožky a účinně pracuje s problematickou pokožkou a má řadu dalších vysoce pozitivních účinků.

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale zároveň funguje i jako face-lifting. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy.

Nerezová čepel osciluje, čímž bezbolestně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Díky vibraci uvolňuje v pokožce přebytečné tuky a nečistoty z pórů. Pokožka tak nabude jasnější a zdravější vzhled bez zarudnutí či podráždění. Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují také nečistoty uloženy hluboko pod kožní škárou. Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus.

Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků, zvýší se jejich účinost a i rychlost aktivace kosmetiky v pleti. Navrací pokožce její přirozenou pružnost a pomáhá tím v boji proti stárnutí. Při ošetření dochází k prokrvení a současně umožňuje snažší přísun živin a vody do nitra pokožky, takže pleť se stává hydratovanou a jemnou.

 

Čas: 15 minut