Mnoho lidí si přeje mít krásně opálenou pokožku. Slunění kůže dává pocit svěžesti a zlepšuje celkový zdravotní stav. I výzkumy potvrdily, že slunce pozitivně ovlivňuje naše zdraví. Krevní oběh, látková výměna, obranný systém proti infekcím, stejně jako tvorba vitaminu D jsou slunečními paprsky aktivizovány. Pomocí slunečních paprsků můžeme dokonce bojovat proti některým kožním onemocněním. Opálený člověk se cítí svěží, zdravý a vyzařuje z něj energie, kterou vnímá i jeho okolí.

Máme 2 solaria a to úplně stejná Ergoline Avantgarde -Turbo.

Používáme Oxytanové a Kolagenové trubice,pro hlubší opálení ,hydrataci pleti a pružnost vaší pokožky.

ERGOLINE AVANTGARDE

Solárium Ergoline Avantgarde upoutá Vaší pozornost svým atraktivním neobvyklým vzhledem. Solárium Avantgarde to je charakteristická nová, dvakrát lomená lůžková plocha – Body Wave poskytuje citelné odlehčení namáhaných a otlačovaných míst těla při ležení. Inovativní systém „Voice Guide“ popisuje mluveným slovem každou ovládací funkci solária. Exkluzivní, patentovaný systém VIT 2.3 High Pressure opalovací systém dramaticky zvyšuje produkci melaninu a maximalizuje proces oxidace v horní části těla a obličejové části hlavy.

U nás slunce nezapadá…

Solárium zejména doporučujeme při: akné, lupénce a ekzému, pomáhá při depresivním stavům, dodává vitamin D.

Krémy na opalování a po opalování do solária zakoupíte ve studiu.

Můžete si zakoupit zvýhodněné permanentky na 50 nebo 100 minut. Permanentky jsou přenosné a nemají žádnou platnost využití.

Otevírací doba:

PO-PÁSO-NE
8-20h15-20h