NAŠE SLUŽBY

SOLÁRIUM

Mnoho lidí si přeje mít krásně opálenou pokožku. Slunění kůže dává pocit svěžesti a zlepšuje celkový zdravotní stav. I výzkumy potvrdily, že slunce pozitivně ovlivňuje naše zdraví. Krevní oběh, látková výměna, obranný systém proti infekcím, stejně jako tvorba vitaminu D jsou slunečními paprsky aktivizovány. Pomocí slunečních paprsků můžeme dokonce bojovat proti některým kožním onemocněním. Opálený člověk se cítí svěží, zdravý a vyzařuje z něj energie, kterou vnímá i jeho okolí.Ergoline Avantgarde


Solárium Ergoline Avantgarde

Solárium Ergoline Avantgarde upoutá Vaší pozornost svým atraktivním neobvyklým vzhledem. Solárium Avantgarde to je charakteristická nová, dvakrát lomená lůžková plocha – Body Wave poskytuje citelné odlehčení namáhaných a otlačovaných míst těla při ležení. Inovativní systém "Voice Guide" popisuje mluveným slovem každou ovládací funkci solária. Exkluzivní, patentovaný systém VIT 2.3 High Pressure opalovací systém dramaticky zvyšuje produkci melaninu a maximalizuje proces oxidace v horní části těla a obličejové části hlavy.

U nás slunce nezapadá…


Solárium zejména doporučujeme při: akné, lupénce a ekzému, pomáhá při depresivním stavům, dodává vitamin D. Krémy na opalování a po opalování do solária zakoupíte ve studiu.

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make up spočívá v mikropigmentaci vrchní vrstvy kůže. Aplikace se provádí speciálním přístrojem, který za pomoci malých jehliček vpichuje barevný přírodní pigment přímo do pokožky. Jako kouzelnou tužtičkou je možné udělat linie víček a obočí. Permanentní make up vždy vypadá velmi přirozeně. Jeho cíl je podtrhnout vaší vnější krásu a nenápadně zvýraznit to co potřebujete. I když jste si udělali PMU vždy můžete nanášet dekorativní kosmetiku a sledovat módní trendy. Permanentní make up není na rozdíl od tetování dlouhodobá záležitost. Za určitý čas přírodní barva vybledne a zmizí. Tehdy můžete zcela změnit váš vzhled a to dle vaší nové představy.

Permanetntní make up Správnou aplikací přírodního pigmentu, je možné získat mladistvější vzhled, zvýraznit oční partie, či formovat tvar i barvu obočí. Řeší problémy žen, pro které je dokonalý vzhled podmínkou pracovního úspěchu a duševní pohody. Pro ty, které se nemohou stále líčit, například z důvodu alergie, nedostatku času, či pracovního prostředí s vyšší vlhkostí vzduchu, apod. Sportovkyně nejsou handicapované rozmazaným make-upem při sportu, nebo v sauně. Ve dne v noci upravená tvář. Ženy se zrakovou vadou tím vyřeší pracné líčení před zvětšovacím zrcadlem. Lze vykreslit naprosto přirozeně již vytrhané, či korigovat prořídnuté, nebo vypadané obočí. Kvalitně provedené linky vedoucí přímo k linii řas, vypadají tak přirozeně.

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Nabízíme popularní prodlužování a zhuštovaní řas.Používáme luxusní značku GLAMOUR lashes. Nabízíme metodu řasa na řasu kdy je každá jednotlivá řasa přikládána na každou řasu zvášť, tato metoda je velmi přirozená.
Dále pak varianta 3D neboli volume efekt.Tato metoda je vhodná pro klientky které mají málo řas nebo jen chtěji mít řasy výraznější.

Prodloužení řas Můžete vybírat :
- délku
- sílu
- zatočení


LASH LIFTING & BOTOX ŘAS

Zvýraznění, přirozené natočení od kořínků, prodloužení, lesk a výživa přírodních řas, které se stávají silnější a objemnější o 30 až 50%! Kouzlo této procedury spočívá především v tom, že se vlastní řasy pomocí speciální natáčky jakoby vytáhnou směrem nahoru a tím se opticky prodlouží. Na tuto natáčku se řasy vyskládají jedna vedle druhé v určitém směru. Díky tomu se zase velmi usnadní nanášení řasenky a výsledný efekt bude mnohem krásnější. Navíc lze na řasy dále aplikovat Lash Botox - výživnou látku, díky které jsou řasy nejen posílené, ale také zvětší svůj objem až o 50%! Včetně barvení. Na fotografii jsou řasy ihned po aplikaci, bez použití řasenky. Výsledný efekt je ještě lepší po umytí řas, které může proběnout až po 24 hodinách.

DIAMANTOVÁ BRUSKA

Mikrodermabraze je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit a tím pádem omladit vaši pleť na obličeji i na celém těle. Mikrodermabraze spolehlivě redukuje obličejové vrásky, a také umí odstraňovat drobnější jizvičky a strie. Mikrodermabraze pracuje na principu mechanického obrušování kůže pomocí speciálních diamantových hlavic. Takto se za pomoci vakua odstraňují nečistoty z porů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje a stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Vhodné také před opalováním pro jednotnou barvu a výdrž oplálení.

LASER

Nabízíme biostimulační laserové ošetření,jedná se o neinvazivní laser. Laser má- dezinfekční účinky,dochází k okysličení buněk a rychlejšímu hojení(opar,ekzem,čerstvé jizvy,vyrážky,akné a jiné) Předchází vzniku rozšířených červených žilek,pigmentových skvrn,vzniku vrásek a jiné odchylky od normy.

MOŽNOSTI VYUŽITÍ LASERU:

AKNÉ - je jeden z nejčastějších kosmetických problémů, který se v důsledku civilizačních vlivů stále častěji posouvá i do zralého věku. Laser účinně napomáhá hojení zánětlivých ložisek už po několika málo aplikací, pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle. Při preventivním ošetřování se pleť udržuje v klidové fázi.
VRÁSKY - ochablá pleť a vrásky jsou projevem ztráty elasticity podkoží, zde je více možností ošetření záleží na aktuálním stavu pokožky a stáří pleti, laser nedokáže mechanicky odstranit již vzniklé hluboké vrásky, ale výrazně stimuluje tvorbu nových buněk, prokysličuje, zlepšuje průtok krve a tím látkovou výměnu a odtok toxinů z pleti. Zlepšením kondice pleti přispěje k její větší pružnosti a elasticitě, projasnění a celkovému omlazujícímu účinku.
PORUCHY PIGMENTU - omezuje tvorbu melaninu, předchází tvorbě pih a pigmentových skvrn a zároveň pleť a stávající pigmentové skvrny zesvětluje. Poskytuje i mírnou ochranu před účinky UV-A a UV-B záření a je velmi vhodný právě na letní období.
BIOSTIMULACE PLETI - celkové zklidnění pokožky, zlepšení jejího vzhledu, vyhlazení, vypnutí a odstranění drobných defektů
KUPERÓZA - popraskané žilky - ve spojení s laserovým paprskem posiluje žilní stěnu, dochází k regeneraci pokožky a jejímu zodolnění tím dochází ke snížení "náporu" průtoku krve v žilním systému a mírnému zesvětlení žilek. Velmi vhodné jako prevence proti dalšímu šíření kuperózy podstoupením kúry ošetření.
ZKLIDNĚNÍ pokožky po mechanickém čištění - laser rychle regeneruje kůži s červenými skvrnami, drobnými otoky a podlitinami, otevřenými a rozšířenými póry.
HOJENÍ RAN A JIZEV - poúrazové a pooperační jizvy - jedna z nejúčinějších aplikací laseru, který má výrazný protizánětlivý a hojivý efekt na bolestivé projevy na kůži.
Další využití laseru - bolest hlavy - migréna, alergická dermatitida, ekzem, strie, regenerace vlasů, jizvy, jizvičky po akné, hematom, regeneraci podkoží, keloidní jizvy, po ošetření permanentu, biostimulace pleti, regenerace nehtů atp.

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE, GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu, pomáhá čistit pleť včetně komedonů bez podráždění. Další důležitou funkcí je sonoforéza, tj. zapracování sér, ampulí a gelových masek do hloubky pleti. Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost látek které jsou v těchto přípravcích obsažené. Ultrazvuková špachtle zanechává pleť osvěženou, omlazenou a jemnou!