Permanentní make-up je metoda dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky – epidermu implantují přírodní barviva. Lze tak upravit velikost, husotu i šířku obočí nebo v případě chybějícího obočí jej lze kompletně vymodelovat.Samozřejmě lze překrýt stávající permanentní výplň.

Trvanlivost je individuální, uvádí se 1-3 roky. Závisí na typu a stáří pokožky, vnitřním a metabolickém prostředí jedince.Vnějších okolnostech jako nadměrné sluneční záření, používání bělicích přípravků na obličeji, různá omlazující ošetření v korektivní dermatologii, používání laserů, aplikace botoxu, detoxikační kúry apod.Pro prodloužení je důrazně doporučeno používat ochranný krém s SPF 50.

 

PUDROVÉ OBOČÍ

Metoda permanentní úpravy obočí, která nabízí maximální přirozenost ve spojení s plošným stínováním a zahušťováním přirozených chloupků vláskováním. Nejvěrněji kopíruje nejčastější úpravu přirozeného obočí použitím pudrů a stínů.Autentické vykreslení pudrového efektu ,, do ztracena,,

Dá se aplikovat i na starý permanent , avšak rozptýlení či ombré efekt není v tomto případě tak výrazný. Trvanlivost zhruba rok a půl, poté doporučujeme oživit.

 

Microblading

Phibrows je přirozená metoda permanentního make upu (PMU), tzv. microblanding. Jeho největší výhodou je zcela naturální vzhled obočí a to díky vláskové metodě, kdy jsou jednotlivé chloupky vykreslovány sterilním ručním perem ve sledu přirozeného růstu obočí. Správný tvar a symetrii zajišťuje měření pomocí Phi aplikace.

Pigment je aplikován pouze do vrchní vrstvy kůže, čímž se zabrání rozpývání a změně barevnosti, jak tomu často bývá u klasické metody permanentního make upu.

Microblanding touto metodou vydrží 1,5-2 roky a to v závislosti na typu kůže, imunitě, věku, životním stylu a hlavně následné péči po aplikaci. Obecně platí, že čím mastnější kůže, tím dříve je pigment z pokožky vyloučen.

 

3 techniky permanentního makeupu očních linek

S pomocí těchto očních linek, můžete dosáhnout krásně upravených očí bez nutnosti malovat se každé ráno. Je to forma tetovací techniky, která se aplikuje individuálně v závislosti na charakteristice tváře klientky a výsledků, kterých chceme dosáhnout.

permanentní make up

 

Klasické oční linky

Klasické oční linky mohou být aplikované od nejtenčí části u vnitřního koutku oka a rozšiřují se směrem k vnějšímu koutku oka, přičemž nejširší část linky je přímo nad zorničkou. Úzké linky jsou vhodné pro ženy, které nepoužívají tolik make-upu, ale přitom chtějí mít zvýrazněné oči a zachovat přirozený vzhled.

Středně široké linky jsou vhodné pro ženy, které používají make-up každý den a chtějí vzhled na hranici přírodního a nalíčeného stylu.

Silné linky jsou pro klientky které se výrazně líčí každý den a nevadí jim stále nalíčený vzhled.

Smokey eye effect eyeliner. Efekt kouřových linek

Kouřový efekt (stejný jako stínování) je nejkomplikovanější styl permanentních očních linek. S tímto stylem můžete vytvořit rozmazaný vzhled jako při použití linky, kterou rozetřete do ztracena. Na okrajích vypadají jako oční stíny. Kouřový efekt vytváří snížená koncentrace pigmentu a její jemné přechody od syté barvy až do ztracena.

Tyto linky jsou vhodné pro klientky, které chtějí zachovat jejich nalíčený vzhled 24 hodin denně. Nicméně se doporučuje vybrat světlejší pigmenty, aby výsledek nevypadal agresivně a nevhodně v denních hodinách.

 

Permanentní make up rty+stínování

Rty jsou významnou součástí obličeje, na kterou si mnoho žen opravdu potrpí. Pozornost okolí je ke rtům přitahována kdykoli mluvíme, takže jejich dokonalý tvar a barva podtrhne osobnost i projev.

Permanentní make-up rtů dokáže vyrovnat asymetrii rtů, zvýraznit rty nevýrazné či zakrýt nedostatky způsobené úrazem nebo rozštěpem rtu. Proceduře vždy předchází konzultace a náčrt vašich budoucích rtů. Na základě vstupní konzultace vyberete s certifikovaným odborníkem s ohledem na vaši barvu pleti, barvu vlasů a očí odstín pigmentu tak, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější. Doporučujeme také přinést si s sebou oblíbenou rtěnku nebo tužku na rty, podle které můžeme barvu pigmentu nebo jejich kombinaci vybrat.

Představte si to – make-up rtů vždy perfektně provedený, přirozený a bez práce. Takový přidává na sebevědomí 24 hodin denně!

 

UPOZORNĚNÍ

  • 4 hodiny před zákrokem nekonzumujte žádný alkohol, kávu nebo energetické nápoje.
  • 7 dní před zákrokem  nepodstupujte chemické ošetření pleti.
  • 10 dní před zákrokem si nebarvěte obočí.
  • Po aplikaci botoxu do čela je první možná aplikace po 4 týdnech

 

Permanentní make-up procádíme se značkou PhiBrows-PhiAcademy

 

Čas: 1,5-3h