Nabízíme biostimulační laserové ošetření,jedná se o neinvazivní laser. Laser má- dezinfekční účinky,dochází k okysličení buněk a rychlejšímu hojení(opar,ekzem,čerstvé jizvy,vyrážky,akné a jiné) Předchází vzniku rozšířených červených žilek,pigmentových skvrn,vzniku vrásek a jiné odchylky od normy.

MOŽNOSTI VYUŽITÍ LASERU:

AKNÉ – je jeden z nejčastějších kosmetických problémů, který se v důsledku civilizačních vlivů stále častěji posouvá i do zralého věku. Laser účinně napomáhá hojení zánětlivých ložisek už po několika málo aplikací, pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle. Při preventivním ošetřování se pleť udržuje v klidové fázi.

VRÁSKY – ochablá pleť a vrásky jsou projevem ztráty elasticity podkoží, zde je více možností ošetření záleží na aktuálním stavu pokožky a stáří pleti, laser nedokáže mechanicky odstranit již vzniklé hluboké vrásky, ale výrazně stimuluje tvorbu nových buněk, prokysličuje, zlepšuje průtok krve a tím látkovou výměnu a odtok toxinů z pleti. Zlepšením kondice pleti přispěje k její větší pružnosti a elasticitě, projasnění a celkovému omlazujícímu účinku.

PORUCHY PIGMENTU – omezuje tvorbu melaninu, předchází tvorbě pih a pigmentových skvrn a zároveň pleť a stávající pigmentové skvrny zesvětluje. Poskytuje i mírnou ochranu před účinky UV-A a UV-B záření a je velmi vhodný právě na letní období.

BIOSTIMULACE PLETI – celkové zklidnění pokožky, zlepšení jejího vzhledu, vyhlazení, vypnutí a odstranění drobných defektů

KUPERÓZA – popraskané žilky – ve spojení s laserovým paprskem posiluje žilní stěnu, dochází k regeneraci pokožky a jejímu zodolnění tím dochází ke snížení „náporu“ průtoku krve v žilním systému a mírnému zesvětlení žilek. Velmi vhodné jako prevence proti dalšímu šíření kuperózy podstoupením kúry ošetření.

ZKLIDNĚNÍ pokožky po mechanickém čištění – laser rychle regeneruje kůži s červenými skvrnami, drobnými otoky a podlitinami, otevřenými a rozšířenými póry.

HOJENÍ RAN A JIZEV – poúrazové a pooperační jizvy – jedna z nejúčinějších aplikací laseru, který má výrazný protizánětlivý a hojivý efekt na bolestivé projevy na kůži.

Další využití laseru – bolest hlavy – migréna, alergická dermatitida, ekzem, strie, regenerace vlasů, jizvy, jizvičky po akné, hematom, regeneraci podkoží, keloidní jizvy, po ošetření permanentu, biostimulace pleti, regenerace nehtů atp.

 

Čas: 5 minut