Dejte své žíznivé pleti potřebnou hydrataci, unavené pokožce kyslík a nastartujte přirozenou funkci obnovy pokožky,  a tím zlepšíte její elasticitu. Pokožka je vláčnější a hedvábně jemná. Pomůžu vám potlačit známky stárnutí a získat mladistvější vzhled. Nabízím vám kosmetické ošetření pomocí přípravků PhiAcademia A Payot.

 

Ošetření zahrnuje: odlíčení, peeling  (uvolnění pórů před hlubokým čištěním a odstranění odumřelé rohoviny), hluboké čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle), jsou-li na pleti mílie– odstraníme je (bílé kuličky tvořené z tukových látek a odumřelých buněk se odstraňují sterilní jednorázovou jehličkou, vypichování není bolestivé), úprava oboč a popřípadě barveni , masáž obličeje, krku a dekoltu. Během ošetření používáme gelové koncentráty vhodné pro daný typ pleti, aplikace masky ke zklidnění pleti a na konec použijeme ke zklidnění laser, závěrečný krém a jednoduché líčení.

 

Můžete také využít kosmetické přístroje přímo k celkové kosmetice :Ultrazvuková špachtle,galvanicke ošetření ,mikrodermabraze,radiofrekvenční mezoterapie

Kosmetiku pro domácí požití můžete zakoupit přímo v salonu.

 

Čas: celková kosmetika 1,5h

Částečné ošetření bez masáže 1h